egyénikutyaoktatás
Egy kutyatréning óra
Egy kutyatréning óra röviden:
Az első alkalommal egy kérdőívet/ űrlapot töltesz majd ki az oktatóval és átbeszélitek a problémákat és, hogy hol tartotok közös utatokon és elkezdődhet a személyre szabott oktatás. Kapcsolatotokat új alapokra helyezzük különböző eszközök segítségével, mint például egy síp, klikker vagy a megfelelően motiváló jutalom falat megtalálása és egy biztonságot adó szőnyeg segítségével. Mindig egyre több feladatot kaptok majd az órákon, amiket gyakorolnotok kell otthon is és amint jobban megy, úgy haladtok majd tovább.
Rosszcsont Tréning
Kutyusod átvette az irányítást az otthonodban? Akkor neki való a rosszcsont tréning!
A problémás kutya is tanítható, sőt sokszor csak egy kis extra figyelemre van szüksége ahhoz, hogy ő is jobbat nyújtson otthon. Az általában felmerelő problémák lehetnek az indokolatlan hangos ugatás, kaparás, harapás, gödör ásás, lopás, szökés, félelem, hiperaktív, vagy passzív viselkedés, de mindezekre egy megfelelő okatató segítségével megoldást taláhatunk.
Felnőtt Kutya Tréning
Felnőtt kutyák figyelmét már nem csak az alvás, evés, és játék köti le, hanem a nagyvilág dolgaira is egyre kíváncsiabbak. Ekkor érdemes még inkább szélesíteni a megtanulható trükkök, játékok, sportok skáláját és megfelelően szocializálni őt mind emberi, mind más kutyák társaságában.
Kölyök Kutya Tréning
Kölyök kutyák életük nagy részét alvással, evéssel és játékkal töltik ugyan, de már ekkor is fontos, hogy ne hagyjuk őt egyedül felfedezni a világot. A közös foglalkozások és közös játékok megalapozzák a jól működő kutya-gazda kapcsolatunkat, melynek előnyeit élvezhetjük a jövőben is.
Egyéni kutyatréning, vagy csoportos oktatás?!
Szeretnél kutyusoddal kutyaiskolába menni, vagy kutyatrénert fogadni a képzéséhez, de nem tudod eldönteni, hogy számotokra melyik képzési forma lenne az ideális?
Milyen szempotokat érdemes figyelembe venned a választáshoz?
Idős Kutya Tréning
Idős kutyák számára is ugyanolyan fontos a mozgás és a szellemi egészség megtartása, sőt talán nekik még fontosabb ez utóbbi, mint fiatalabb társaiknak.
Idős, vagyis hét éves kor körüli kutyáknak is szükségük van még a napi rendszeres mozgatásra és törődésre. Személyiségükön már nem sokat alakíthatunk, de még mindig taníthatunk nekik új dolgokat.